Szanowni Państwo,
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy; 3 zestawy wielkanocne oraz zachęcamy do skomponowania własnych zestawów korzystając z karty dań i potraw wielkanocnych. Szef Kuchni gwarantuje przygotowanie pysznych potraw i dań, potwierdzają to opinie i oceny, które otrzymujemy od naszych stałych Klientów oraz Gości.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej. W tym trudnym czasie, nadal pracujemy z pasją i dzielimy się pozytywną energią. Od początku, naszym priorytetem jest higiena i bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków. Dodatkowo, wdrożyliśmy procedury zapobiegawcze, rekomendowane przez WHO i Ministerstwo Zdrowia. Nasi pracownicy wyposażeni są w odzież ochronną, maseczki, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji.

  • Catering dostarczymy w opakowaniach jednorazowego użytku „Duni” – certyfikowanych do hermetycznego pakowania, opakowania gwarantujące świeżość i bezpieczeństwo żywności.
    Dania wydawane są na zimno, do podgrzania.
  • Bezpieczna dostawa realizowana jest pod drzwi lub inne miejsce wskazane przez klienta. Dostawca cateringu, zadzwoni na telefon klienta, bez konieczności bezpośredniego kontaktu przy odbiorze zamówionego cateringu. Obecnie nie możliwości odbioru w restauracji.
  • Płatność przelew (przedpłata). Brak możliwości płatności kartą lub gotówką.

Szanowni Państwo,
zapytania o ofertę i wolne terminy, proszę wysyłać na nasz e-mail: biuro@cateringpro.pl
lub korzystając z formularza kontaktowego widoczny po prawej stronie “Szybki kontakt”
albo proszę kliknąć Wycena

Pyszny Catering na Wielkanoc z dostawą do domu, czyli catering zamiast zakupów.

Chcielibyśmy zaproponować pomysł; “Pyszny Catering na Wielkanoc z dostawą do domu”, czyli catering zamiast zakupów. W obecnej sytuacji, jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć długich kolejek w sklepach.
Proszę mieć na uwadze, że zamówienia przyjmujemy do 8 kwietnia (środa) do godziny 18:00.

Zorganizuj z nami tegoroczną Wielkanoc.

Szybki kontakt