CateringPro posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług cateringowych. Proponowane na naszej stronie potrawy to tylko fragment naszej oferty cateringowej. Naszą siłę czerpiemy z dziesięcioletniego solidnego doświadczenia, wiedzy, kreatywności i zaangażowania. Dodatkowo zaplecze gastronomiczne, którym dysponujemy catering warszawa smacznyoraz zespół kucharzy, który dba o to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Pomożemy państwu wybrać menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru imprezy. Organizujemy imprezy: plenerowe, bankiety zasiadane, imprezy stojące oraz kameralne przyjęcia. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, doradzamy rozwiązania, jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo.

 

Dla Biznesu oraz Instytucji

Świadczymy usługi dla międzynarodowych koncernów,catering warszawa katering dla firm średnich i małych przedsiębiorstw oraz urzędów państwowych. Znamy potrzeby i wymagania naszych Klientów, doradzamy rozwiązania. Wiemy jak ważne jest aby projekt Klienta był zrealizowany na najwyższym poziomie. Wiemy i rozumiemy jak ważny jest wizerunek naszych Klientów i biznesowy sukces. Dlatego kreując i realizując przyjęcie dbamy o najmniejszy szczegół.

 

Dla Ciebie i Twoich Gości

Jeśli myślisz o przyjęciu zorganizowanym w Twoim domu czycatering warszawa katering imprezy okolicznościowe ogrodzie, jeśli marzysz o tym aby móc w pełni cieszyć się każdą chwilą spędzoną z przyjaciółmi nie martwiąc się o przebieg i obsługę przyjęcia, to skontaktuj się z nami. Potrafimy przygotować kameralne spotkanie dla Ciebie, Twojej rodziny, przyjaciół i Gości.

Gwarantujemy:

  • dania na zimno i gorąco, napoję
  • wykwintne przekąski
  • wyposażenie (namioty, stoły, zastawę)
  • serwis kelnerski
  • dekoracje

Serdecznie zapraszamy do współpracy